0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $
Translate:
es en de fr it

Często zadawane pytania dotyczące telewizorów kuchennych AVEL

Najpopularniejsze pytania dotyczące telewizorów do zabudowy AVEL, które otrzymujemy od naszych klientów:

1. Jak jest zainstalowany ten telewizor? Czy w zestawie są łączniki?
2. Czy te telewizory można zainstalować nad piekarnikami, płytami grzejnymi, zlewami lub okapami kuchennymi? Czy wpłynie to na działanie telewizora i gwarancję?
3. Jak oglądać kanały telewizyjne w telewizji? Czy telewizor ma funkcję smart TV i Internet?
4. Kupiłem Państwa telewizor i zainstalowałem go w mojej kuchni. Uchwyt dołączony do telewizora nie pasuje do mojego projektu. Czy mogę to zdjąć? Czy wpłynie to na gwarancję? A jak otworzyć telewizor bez uchwytu?
5. Remontowałem kuchnię i przez przypadek rozbiłem hartowaną szybę telewizora. Na szkle jest wiele pęknięć. Co powinienem zrobić?

Jak jest zainstalowany ten telewizor? Czy w zestawie są łączniki?

Telewizor jest instalowany na standardowych mechanizmach podnoszących . Nie są one dołączone do telewizora, ponieważ istnieją różni producenci samych mechanizmów i rodzajów ich otwierania. Ten wybór należy do kupującego w zależności od osobistych preferencji.

telewizor do kuchni telewizor kuchenny AVEL

Czy te telewizory można zainstalować nad piekarnikami, płytami grzejnymi, zlewami lub okapami kuchennymi? Czy wpłynie to na działanie telewizora i gwarancję?

Telewizor ma metalową obudowę, a przednia powierzchnia ma ochronę przed parą i wilgocią dzięki hartowanemu szkłu. Telewizory można bezpiecznie zainstalować nad każdą płytą grzejną, piekarnikiem, zlewem lub okapem. Zdolność telewizora do pracy w agresywnym środowisku kuchennym, w którym zawsze panuje wysoka wilgotność i temperatura, jest jedną z głównych zalet telewizorów AVEL .

TV przed kuchnią telewizorów do zabudowy

Jak oglądać kanały telewizyjne w telewizji? Czy telewizor ma funkcję smart TV i Internet?

Nasze telewizory wyposażone są w nowoczesne tunery cyfrowe DVB-T2 z obsługą telewizji satelitarnej i gniazdem CI+. Aby oglądać telewizję naziemną wystarczy podłączyć antenę wewnętrzną lub satelitarną do odpowiedniego złącza telewizora .Można też zainstalować specjalny moduł CI+ do oglądania płatnych kanałów i wykonać standardowe wyszukiwanie kanałów. Wszystkie nasze telewizory mają wbudowany smart TV oparty na Android TV. Możesz podłączyć swój telewizor do domowej sieci Wi-Fi i korzystać z dowolnych aplikacji obsługiwanych przez Google Android TV, takich jak YouTube, kina online, itd.

Kupiłem Państwa telewizor i zainstalowałem go w mojej kuchni. Uchwyt dołączony do telewizora nie pasuje do mojego projektu. Czy mogę to zdjąć? Czy wpłynie to na gwarancję? A jak otworzyć telewizor bez uchwytu?

Jeśli uchwyt telewizora dołączony do zestawu nie pasuje do telewizora, możesz go łatwo zdemontować, odkręcając kilka śrub z tyłu. Nie wpłynie to w żaden sposób na gwarancję, ponieważ uchwyty zostały pierwotnie pomyślane jako zdejmowane. Dla wygody korzystania z telewizora bez uchwytu zalecamy stosowanie wind push-to-open lub zmotoryzowanych (Servo-Drive). W takim przypadku, aby otworzyć telewizor, wystarczy nacisnąć telewizor, a wyrzutniki lub napęd elektryczny otworzą go całkowicie.

nowoczesny telewizor do kuchni wbudowany telewizor do kuchni

Remontowałem kuchnię i przez przypadek rozbiłem hartowaną szybę telewizora. Na szkle jest wiele pęknięć. Co powinienem zrobić?

Jeśli przypadkowo uszkodzisz szybę lub ją rozbijesz szybę, nie martw się. Nie musisz kupować nowego telewizora. Wystarczy skontaktować się z naszym centrum serwisowym. Specjalnie dla Twojego modelu telewizora serwis zamówi nową szybę i ją wymieni.

Powrót do listy
Login to your personal account

Forgot your password?