0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $

Wbudowane telewizory do kuchni

Od 2013 roku AVEL rozwija linię telewizorów do zabudowy w kuchni i zajmuje wiodącą pozycję w tej dziedzinie na światowym rynku. W naszej ofercie znajdują się telewizory do zabudowy w kuchni o przekątnej ekranu od 21,5” do 32”, panele dotykowe z ekranem dotykowym Android oraz telewizory typu backsplash.

Montaż telewizorów wbudowanych w meble kuchenne odbywa się za pomocą wind Blum, Kessebohmer lub Hafele w taki sam sposób, jak w przypadku tradycyjnych mebli drewnianych.

Nasze telewizory – to produkty najwyższej klasy, które dobrze komponują się z urządzeniami do zabudowy większości producentów.

Naszymi partnerami są firmy o różnych profilach i skalach działające na rynku kuchni i sprzętu do zabudowy. Oferujemy sprzęt zarówno w średnim segmencie cenowym jak i również w segmencie premium. Skontaktuj się z nami, aby poznać warunki współpracy. Dołącz do nas!

Nasza oferta jest skierowna do:

PRODUCENTÓW MEBLI KUCHENNYCH
SALONÓW KUCHENNYCH
DYSTRYBUTORÓW SPRZĘTU AGD DO ZABUDOWY
SKLEPÓW INTERNETOWYCH
BIUR ARCHITEKTONICHNYCH
PRACOWNI PROJEKTOWANIA WNĘTRZ
PRYWATNYCH PROJEKTANTÓW
ZOSTAŃ PARTNEREM AVEL

Własne unikalne rozwiązania zastosowane w telewizorach kuchennych, takie jak głośniki rezonansowe, obudowa odporna na ciepło i wilgoć, chroniony pilot zdalnego sterowania, sprawiają, że nasze produkty są idealnym rozwiązaniem do instalacji w kuchni.

Nasze telewizory to wyjątkowy i wysokiej jakości produkt, na który istnieje stały popyt.

Cały zakres produktów, dokumentacja, materiały zdjęciowe i wideo oraz specyfikacje techniczne prezentowane są na naszej stronie internetowej.

Współpracujemy zarówno z fabrykami mebli i salonami, jak również z projektantami i studiami projektowymi. Możliwa jest praca w ramach programu Drop shipping oraz umowy agencyjnej.

Nasi partnerzy

ico
UZYSKAJ DOBRY ZYSK
Działając zgodnie z cennikiem nasi partnerzy od samego początku współpracy kupują towary po konkurencyjnych cenach i na dobrych warunkach. Uczciwa konkurencja handlowa jest zarządzana przez personel AVEL, śledząc RRP dla produktów AVEL.
ico
SZYBKO ZREALIZUJ DOSTAWĘ TOWARU
Kupując u nas telewizory, współpracujesz bezpośrednio z generalnym dostawcą, co pozwala na szybki odbiór towaru.
ico
NIE NASTAWIAJ SIĘ NA CZĘSTE ZWROTY I NAPRAWY
Ponieważ sami produkujemy, testujemy, montujemy i transportujemy nasz produkt, ma on wyjątkowo niski wskaźnik wadliwości. Fakt ten minimalizuje liczbę telefonów do naszego serwisu i pozwala w krótkim czasie przeprowadzić naprawy gwarancyjne. Nasze telewizory objęte są 2-letnią gwarancją.
ico
SPRZEDAWAJ LEGALNIE TOWARY CERTYFIKOWANE
Produkty AVEL posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności, a każdy produkt posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Otrzymasz również pomoc kompetentnych specjalistów wsparcia technicznego AVEL, którzy szybko odpowiedzą na pytania związane z produktami naszej firmy.

UWAGA!
Mamy zniżkę na próbkę wystawienniczą, a także bonusy dla Twoich projektantów. Dowiedz się o tych i innych specjalnych warunkach!Login to your personal account

Forgot your password?