0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $

Wbudowane telewizory do kuchni

Od 2013 roku AVEL rozwija linię telewizorów do zabudowy w kuchni i zajmuje wiodącą pozycję w tej dziedzinie na światowym rynku. W naszej ofercie znajdują się telewizory do zabudowy w kuchni o przekątnej ekranu od 21,5” do 32”, panele dotykowe z ekranem dotykowym Android oraz telewizory typu backsplash.

Montaż telewizorów wbudowanych w meble kuchenne odbywa się za pomocą wind Blum, Kessebohmer lub Hafele w taki sam sposób, jak w przypadku tradycyjnych mebli drewnianych.

Wodoodporne telewizory do łazenki

Od 2012 roku AVEL rozwija linię odpornych na wilgoć telewizorów do łazienki i jest liderem w tej dziedzinie w Europie. Nasza oferta obejmuje telewizory o przekątnej ekranu od 23,8” do 75”, które nadają się zarówno do kompaktowych łazienek jak i dużych basenów.

Zapraszamy do zostania naszym partnerem tego ekskluzywnego designerskiego produktu, który idealnie wpasuje się we wnętrze każdej łazienki. Telewizory są wbudowane w ścianę i nie zajmują dodatkowej przestrzeni. Modele są dostępne z białą ramą lub w pełni lustrzaną powierzchnią (Magic Mirror).

Zostań naszym partnerem i zacznij zarabiać na każdej sprzedaży telewizorów AVEL już dziś! Naszymi partnerami są dziś firmy o różnych profilach, działające na rynku wyposażenia łazienek i basenów.

Telewizowy lustrzane wnętrz

AVEL rozwija telewizory z lustrem wewnętrznym od 2012 roku i jest liderem w tej dziedzinie w Europie. Nasza oferta obejmuje telewizory o przekątnej ekranu od 23,8″ do 75″. Zapraszamy do zostania naszym partnerem tego designerskiego produktu premium.

Telewizor w lustrze to atrakcyjne rozwiązanie wnętrza każdego domu. Jest wbudowany w ścianę i nie zajmuje dodatkowej przestrzeni w pokoju. W stanie wyłączonym telewizor wygląda jak lustro na ścianie. Takie rozwiązanie ozdobi każde wnętrze.

Zostań naszym partnerem i zacznij zarabiać na każdej sprzedaży telewizorów AVEL już dziś! Naszymi partnerami są firmy o różnym profilu działające na rynku wyposażenia i projektowania lokali mieszkalnych i użytkowych.

Nasze telewizory – to produkty najwyższej klasy, które dobrze komponują się z urządzeniami do zabudowy większości producentów.

Wszystkie telewizory do łazienki – są wodoodporne, co potwierdza certyfikat IPX4. Autorskie rozwiązania zastosowane w telewizorach łazienkowych, takie jak głośniki rezonansowe, obudowa odporna na ciepło i wilgoć, chroniony pilot zdalnego sterowania, sprawiają, że nasze produkty są idealnym rozwiązaniem do montażu w łazience, basenie, SPA i innych pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Naszymi partnerami są firmy o różnych profilach i skalach działające na rynku kuchni, wyposażenia łazienek i basenów i sprzętu do zabudowy. Oferujemy sprzęt zarówno w średnim segmencie cenowym jak i również w segmencie premium. Skontaktuj się z nami, aby poznać warunki współpracy. Dołącz do nas!

Nasza oferta jest skierowna do:

PRODUCENTÓW MEBLI KUCHENNYCH
SALONÓW KUCHENNYCH
DYSTRYBUTORÓW SPRZĘTU AGD DO ZABUDOWY
SALONÓW WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
DOSTAWCÓW WYPOSAŻENIA BASENÓW
SKLEPÓW INTERNETOWYCH
BIUR ARCHITEKTONICHNYCH
PRACOWNI PROJEKTOWANIA WNĘTRZ
PRYWATNYCH PROJEKTANTÓW
ZOSTAŃ PARTNEREM AVEL

Własne unikalne rozwiązania zastosowane w telewizorach kuchennych, takie jak głośniki rezonansowe, obudowa odporna na ciepło i wilgoć, chroniony pilot zdalnego sterowania, sprawiają, że nasze produkty są idealnym rozwiązaniem do instalacji w kuchni.

Nasze telewizory to wyjątkowy i wysokiej jakości produkt, na który istnieje stały popyt. Sprzedaż niezawodnego i poszukiwanego produktu to zawsze przyjemność. Gwarantujemy jakość naszych telewizorów, ponieważ sami je produkujemy i wysyłamy. Potwierdzeniem naszych słów jest 2 letnia gwarancja.

Cały zakres produktów, dokumentacja, materiały zdjęciowe i wideo oraz specyfikacje techniczne prezentowane są na naszej stronie internetowej.

Współpracujemy zarówno z fabrykami mebli i salonami, jak również z projektantami i studiami projektowymi. Możliwa jest praca w ramach programu Drop shipping oraz umowy agencyjnej.

Nasi partnerzy

ico
UZYSKAJ DOBRY ZYSK
Działając zgodnie z cennikiem nasi partnerzy od samego początku współpracy kupują towary po konkurencyjnych cenach i na dobrych warunkach. Uczciwa konkurencja handlowa jest zarządzana przez personel AVEL, śledząc RRP dla produktów AVEL.
ico
SZYBKO ZREALIZUJ DOSTAWĘ TOWARU
Kupując u nas telewizory, współpracujesz bezpośrednio z generalnym dostawcą, co pozwala na szybki odbiór towaru.
ico
NIE NASTAWIAJ SIĘ NA CZĘSTE ZWROTY I NAPRAWY
Ponieważ sami produkujemy, testujemy, montujemy i transportujemy nasz produkt, ma on wyjątkowo niski wskaźnik wadliwości. Fakt ten minimalizuje liczbę telefonów do naszego serwisu i pozwala w krótkim czasie przeprowadzić naprawy gwarancyjne. Nasze telewizory objęte są 2-letnią gwarancją.
ico
SPRZEDAWAJ LEGALNIE TOWARY CERTYFIKOWANE
Produkty AVEL posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności, a każdy produkt posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Otrzymasz również pomoc kompetentnych specjalistów wsparcia technicznego AVEL, którzy szybko odpowiedzą na pytania związane z produktami naszej firmy.

UWAGA!
Mamy zniżkę na próbkę wystawienniczą, a także bonusy dla Twoich projektantów. Dowiedz się o tych i innych specjalnych warunkach!Login to your personal account

Forgot your password?