0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $

Sklep internetowy AVEL TV

Firma AVIS Electronics rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku, specjalizując się w produkcji, imporcie i dystrybucji nowoczesnej elektroniki użytkowej i profesjonalnej. W latach 2012-2013 po raz pierwszy wprowadziliśmy telewizory łazienkowe i kuchenne, a także telewizory w lustrze własnej produkcji, które od razu podbiły serca naszych ​​klientów. W 2015 roku nasza firma weszła na rynki Francji, Niemiec i innych krajów europejskich.

Dziś na stronie prezentujemy telewizory do łazienki i kuchni marki AVEL, która została zarejestrowana w Europie i należy do naszej firmy. Wszystkie towary są oficjalnie importowane i posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności.

Znak towarowy (znak towarowy) AVEL jest zarejestrowany w UE. Używanie znaku w celach komercyjnych jest dozwolone tylko wtedy, gdy istnieje umowa i w porozumieniu z właścicielem praw autorskich.

Przez lata pracy w naszej firmie powstał zgrany i doświadczony zespół fachowców, gotowy do efektywnej pracy i nieustannego rozwoju, reagujący na wszelkie zmiany na świecie.

Międzynarodowe biuro AVIS Electronics i kilka linii montażowych znajduje się w Shenzhen w Chinach. To tam odbywa się produkcja wszystkich telewizorów AVEL. Lokalni pracownicy ściśle monitorują jakość materiałów i wykonania, co pozwala nam stworzyć najlepszy produkt dla naszych klientów.
Login to your personal account

Forgot your password?