0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $

Nasza historia

2008 — założenie i rozpoczęcie pracy AVIS Electronics. Główną działalnością jest dostawa monitorów reklamowych do autobusów i taksówek.

2009 — otwarcie kierunku „Elektronika samochodowa” (monitory samochodowe, kamery cofania itp.).

2010 — rozwój elektroniki samochodowej, sprzętu reklamowego, sprzętu przemysłowego. Rejestracja firmy handlowej AVIS ELECTRONICS OVERSEAS LIMITED w Hongkongu w celu niezależnego udziału w działalności handlu zagranicznego.

2011 — ponad dwukrotny wzrost sprzedaży biznesu Automotive Electronics dzięki rozwojowi sieci dealerskiej i zwiększeniu asortymentu.

2012 — otwarcie własnego biura i linii montażowej w Chinach (Shenzhen) na potrzeby logistyczne oraz montaż telewizorów i sprzętu reklamowego odpornych na wilgoć. Rejestracja firmy SHENZHEN AVIS ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD w Chinach.

2013, 2014 — opracowanie kierunku „telewizory do łazienki” który jest naszym własnym pomysłem . Dalsze kształtowanie asortymentu kierunku „Elektronika samochodowa”.

2015 — udział w międzynarodowej wystawie HKTDC Hong Kong Electronics Fair w Hongkongu z produktami własnej produkcji — TV łazienkowa, TV kuchenna, monitory reklamowe i przemysłowe. Uruchomienie anglojęzycznej strony internetowej i rozpoczęcie sprzedaży z Chin na rynki innych krajów (Europa, USA itp.).

2016 — rozwój linii biznesowych Kitchen TVs i Mirror TVs. Rozpoczęcie sprzedaży telewizorów AVEL w Europie przez wyłącznego dystrybutora. Rejestracja znaku towarowego AVEL.

2017 — otwarcie biura regionalnego. Udział w wystawie AsiaWorld-Expo w Hongkongu z telewizorami do łazienki i kuchni własnej produkcji. Rozbudowa linii montażowej w Chinach (podwojenie mocy produkcyjnych).

2018 — dziesięciolecie firmy. Udział w targach Global Sources Consumer Electronics Show w Hongkongu. Otwarcie biura regionalnego.

2019 — dalszy rozwój linii produktów TV do kuchni i telewizorów do zabudowy. Udział w wystawach.

2020 — globalna aktualizacja telewizorów własnej produkcji: wypuszczenie telewizorów kuchennych ze Smart TV, wbudowanych telewizorów o dużych przekątnych o rozdzielczości 4K Ultra HD. Stworzenie pierwszej na świecie , seryjnej lustrzanki z 75-calowym ekranem. Znaczące rozszerzenie oferty o kamery i monitory parkowania do pojazdów użytkowych i towarowych.
Rozwój sieci partnerskiej sprzedaży telewizorów AVEL na całym świecie (Francja, Hiszpania, Kanada i inne kraje).

Elektronika AVIS jest dzisiaj zdywersyfikowaną firmą handlową i produkcyjną z własną linią montażową w Chinach (Shenzhen).

Login to your personal account

Forgot your password?