0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $

Współpraca

Od 2008 roku z sukcesem rozwijamy się wraz z naszymi partnerami!

Program dla sprzedawców AVEL TV

Jako fabryka koncentrujemy się na produkcji i rozwoju naszych produktów. Naszym priorytetem jest nie tylko sprzedaż bezpośrednia konsumentom, ale posiadanie dobrego partnera w każdym kraju, który będzie w stanie zapewnić doskonały poziom lokalnych usług i wsparcia dla każdego klienta i każdego produktu AVEL.

Nasi dealerzy i dystrybutorzy to dziś profesjonalne firmy zajmujące się branżą AV, projektami hotelowymi i SPA, produkcją i dystrybucją mebli i sprzętu kuchennego, dystrybucją sieci handlowych, wyspecjalizowanymi sklepami internetowymi.

OPCJE PROGRAMU SPRZEDAWCY

Możesz dodać naszą ofertę telewizorów do oferty swojej firmy, korzystając z jednego z naszych programów resellerskich poniżej. Istnieją różne możliwości zarabiania na każdym z naszych telewizorów.

Program Drop Shipping - zarabiaj bez utrzymywania zapasów. Można sprzedawać bez utrzymywania zapasów (opcja drop-shipping) – ten sposób jest zalecany przy sprzedaży jednorazowej i nieregularnej, na początek w celu wypróbowania rynku lub dla krajów o małej wielkości rynku. Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać więcej informacji na temat rabatów i realizacji zamówień.

Program dealerski – dla projektów wymagających pojedynczych/niestandardowych elementów z naszej fabryki. Mamy wielu klientów, którzy potrzebują naszych produktów do swoich specjalnych projektów z pojedynczym telewizorem lub kilkuczęściową instalacją. Czasami jest to całkowicie unikalny przedmiot szyty na miarę, opracowany według specyfikacji klienta. Lub może to być nasz standardowy telewizor, który został włączony do dużego projektu integracji AV. Jeśli tak jest w Twoim przypadku – zapraszamy do kontaktu pod adresem aveltele@gmail.com, nasz 10-letni doświadczony zespół z przyjemnością zapewni najlepsze i opłacalne rozwiązanie.

Program hurtowy – uzyskaj lepsze rabaty przy zakupach ilościowych. W przypadku dystrybutorów telewizorów lustrzanych / telewizorów łazienkowych lub telewizorów kuchennych dajemy najlepsze rabaty w celu obsługi dużych i stabilnych zamówień. Zarabiaj więcej, inwestując więcej – najlepsze ceny przy dużych zamówieniach to nasz sposób na wspieranie i rozwój partnerów hurtowych. Niestandardowe rabaty mogą być zapewnione w ramach projektów specjalnych (hotele, statki wycieczkowe, kontrakty na fabryki kuchni itp.). Wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie dla sprzedawców hurtowych.

Programy współpracy obejmują 3 główne obszary:

NASI PARTNERZY

ico
SPRZEDAĆ DUŻO
ico
UZYSKAJ DOBRY ZYSK
ico
SZYBKO SPRZEDAWAJ TOWARY
ico
NIE MIERZ SIĘ Z SPORAMI NAPRAWCZYMI
ico
SPRZEDAŻ TOWARÓW NA ŻĄDANIE 
ico
SPRZEDAWAJ TOWARY LEGALNIE

ZOSTAW ZAPYTANIE TERAZ

Imię*
Twój email*
Tekst wiadomości*


Login to your personal account

Forgot your password?