0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $

Wodoodporne telewizory do kuchni i łazenki

Od 2012 roku AVEL rozwija linię odpornych na wilgoć telewizorów do łazienki i jest liderem w tej dziedzinie w Europie. Nasza oferta obejmuje telewizory o przekątnej ekranu od 23,8” do 75”, które nadają się zarówno do kompaktowych łazienek jak i dużych basenów.

Zapraszamy do zostania naszym partnerem tego ekskluzywnego designerskiego produktu, który idealnie wpasuje się we wnętrze każdej łazienki. Telewizory są wbudowane w ścianę i nie zajmują dodatkowej przestrzeni. Modele są dostępne z białą ramą lub w pełni lustrzaną powierzchnią (Magic Mirror).

Zostań naszym partnerem i zacznij zarabiać na każdej sprzedaży telewizorów AVEL już dziś! Naszymi partnerami są dziś firmy o różnych profilach, działające na rynku wyposażenia łazienek i basenów.

Nasza oferta jest skierowana do:

DYSTRYBUTORÓW SPRZĘTU WBUDOWANEGO
SALONÓW WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
DOSTAWCÓW WYPOSAŻENIA BASENÓW
SKLEPÓW INTERNETOWYCH
BIUR ARCHITEKTONICHNYCH
PRACOWNI PROJEKTOWANIA WNĘTRZ
PRYWATNYCH PROJEKTANTÓW
ZOSTAŃ PARTNEREM AVEL

Wszystkie telewizory do łazienki – są wodoodporne, co potwierdza certyfikat IPX4. Autorskie rozwiązania zastosowane w telewizorach łazienkowych, takie jak głośniki rezonansowe, obudowa odporna na ciepło i wilgoć, chroniony pilot zdalnego sterowania, sprawiają, że nasze produkty są idealnym rozwiązaniem do montażu w łazience, basenie, SPA i innych pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Sprzedaż niezawodnego i poszukiwanego produktu to zawsze przyjemność. Oferujemy Państwu wyjątkowy i wysokiej jakości produkt, na który istnieje stałe zapotrzebowanie. Gwarantujemy jakość naszych telewizorów, ponieważ sami je produkujemy i wysyłamy. Potwierdzeniem naszych słów jest 2 letnia gwarancja.

Cały zakres produktów, dokumentacja, materiały zdjęciowe i wideo oraz specyfikacje techniczne prezentowane są na naszej stronie internetowej.

NASI PARTNERZY

ico
UZYSKAJ DOBRY ZYSK
Działając zgodnie z cennikiem nasi partnerzy od samego początku współpracy kupują towary po konkurencyjnych cenach i na dobrych warunkach. Uczciwa konkurencja handlowa jest zarządzana przez personel AVEL, śledząc RRP dla produktów AVEL.
ico
SZYBKO ZREALIZUJ DOSTAWĘ TOWARU
Kupując u nas wodoodporne telewizory, współpracujesz bezpośrednio z generalnym dostawcą, co pozwala na szybki odbiór towaru.
ico
NIE NASTAWIAJ SIĘ NA CZĘSTE ZWROTY I NAPRAWY
Ponieważ sami produkujemy, testujemy, montujemy i transportujemy nasz produkt, ma on wyjątkowo niski wskaźnik wadliwości. Fakt ten minimalizuje liczbę telefonów do naszego serwisu i pozwala w krótkim czasie przeprowadzić naprawy gwarancyjne. Nasze telewizory objęte są 2-letnią gwarancją.
ico
SPRZEDAWAJ LEGALNIE TOWARY CERTYFIKOWANE
Produkty AVEL posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności, a każdy produkt posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Otrzymasz również pomoc kompetentnych specjalistów wsparcia technicznego AVEL, którzy szybko odpowiedzą na pytania związane z produktami naszej firmy.

UWAGA!
Mamy zniżkę na próbkę wystawienniczą, a także bonusy dla Twoich projektantów. Dowiedz się o tych i innych specjalnych warunkach!

Login to your personal account

Forgot your password?