0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $
Translate:
es en de fr it

Popularne pytania dotyczące wodoodpornych telewizorów AVEL

W nowym artykule odpowiemy na pytania dotyczące wbudowanych telewizorów odpornych na wilgoć , które często otrzymujemy od naszych klientów:

1. Jak dobrze zabezpieczone są telewizory naścienne AVEL przed wodą?
2. Czy mogę zainstalować wbudowany telewizor na dnie lub ścianie basenu?
3. Czy można zainstalować telewizor w łaźni parowej, saunie lub łaźni tureckiej?
4. Czy wbudowany wodoodporny telewizor AVEL może być instalowany na zewnątrz?
5. Czy telewizory do zabudowy mają wbudowane głośniki?
6. W asortymencie są tylko ''srebrne'' telewizory? A może są inne kolory wbudowanych wodoodpornych telewizorów?
7. Czy instalując taki telewizor na dużym terenie basenu można podłączyć dodatkową akustykę?
8. Czy będę w stanie samodzielnie zamontować (osadzić) taki telewizor w ścianie?
9. Czy wodoodporny telewizor AVEL można zamontować na standardowym uchwycie VESA?
10. Co się stanie gdy wbudowana lustrzanka telewizyjna zostanie uszkodzona podczas transportu.
11. Czy można zamontować telewizor w lustrze na całej ścianie lub w drzwiach szafy?
12. Czy istnieje możliwość wysyłki telewizora AVEL do innych krajów?
13. Jaka jest gwarancja na wbudowane wodoodporne telewizory?
14. Jak zostać partnerem AVEL i uzyskać cennik hurtowy wodoodpornych telewizorów naściennych?

Jak dobrze zabezpieczone są telewizory naścienne AVEL przed wodą?

Telewizory naścienne AVEL są hermetycznie zamknięte. Nie boją się bezpośredniego kontaktu z wodą i posiadają klasę ochrony przed kurzem i wilgocią IPx4. Oznacza to, że taki telewizor można zainstalować np.pod prysznicem w łazience. Można go więc bezpiecznie podlewać wodą podczas kąpieli i w żaden sposób mu to nie zaszkodzi.

Czy mogę zainstalować wbudowany telewizor na dnie lub ścianie basenu?

Telewizory naścienne AVEL są hermetycznie zamknięte. Nie boją się bezpośredniego kontaktu z wodą i posiadają klasę ochrony przed kurzem i wilgocią IPx4. Oznacza to, że taki telewizor można zainstalować np.pod prysznicem w łazience. Można go więc bezpiecznie podlewać wodą podczas kąpieli i w żaden sposób mu to nie zaszkodzi.

Czy można zainstalować telewizor w łaźni parowej, saunie lub łaźni tureckiej?

Testowaliśmy nasze telewizowy w warunkach sauny w temperaturze plus 85 stopni. Testy wykazały, że telewizory mogą śmiało pracować w tych trudnych warunkach. Jednakże z tym zastrzeżeniem, że telewizor nie może być wbudowany w ścianę ponieważ utrudnia to rozpraszanie ciepła jakie emituje telewizor.

Zapoznaj się z naszym testem laboratoryjnym na wysokie temperatury.

Czy wbudowany wodoodporny telewizor AVEL może być instalowany na zewnątrz?

Ponieważ telewizory AVEL nie boją się wody dlatego też mogą być umieszczane na zewnątrz, na werandzie, czy balkonie, z tym jednak zastrzeżeniem, że telewizor musi działać w dodatnich temperaturach. Zimą nie zalecamy korzystania z niego na zewnątrz, ponieważ ujemne temperatury mogą wpłynąć niekorzystnie na żywotność i ogólne działanie telewizora.

Czy telewizory do zabudowy mają wbudowane głośniki?

Tak, nasze telewizory są wyposażone w pulsacyjną wibroakustykę. To duży plus zarówno za estetykę samej konstrukcji (nie ma w telewizorze szczelin i otworów), jak i za dźwięk, który dochodzi z całego przedniego panelu dzięki wibracjom przenoszonym z głośników na szybę. Dźwięk jest przestrzenny i przyjemny.

wibrodynamika tv

W asortymencie są tylko ''srebrne'' telewizory? A może są inne kolory wbudowanych wodoodpornych telewizorów?

Początkowo w naszym asortymencie znajdowały się tylko srebrne kolory telewizorów, ale później, na życzenie naszych klientów i projektantów, zdecydowaliśmy się wprowadzić jeszcze dwa kolory: czarny i biały. Dzięki temu możemy wykorzystać nasze telewizory w różnych rozwiązaniach projektowych.

AVS430SM biały we wnętrzu AVS550SM черный в интерьере

Czy instalując taki telewizor na dużym terenie basenu można podłączyć dodatkową akustykę?

Tak, istnieje możliwość podłączenia dodatkowej akustyki .Nasze telewizory mogą współpracować z zewnętrznymi wzmacniaczami i amplitunerami z obsługą HDMI ARC. Za pomocą kabla hdmi możesz przesyłać dźwięk do zewnętrznego wzmacniacza, a wzmacniacz będzie już przesyłał wzmocniony sygnał do zewnętrznych głośników.

Czy będę w stanie samodzielnie zamontować (osadzić) taki telewizor w ścianie?

Możliwa jest instalacja zrób to sam. A jeśli masz jakieś doświadczenie w branży naprawczej, ułatwi to zadanie. Z naszej strony oferujemy także klientom filmy, w których pokazujemy kolejność i czynności podczas montażu. Ponadto na naszej stronie internetowej mamy szczegółowy artykuł, w którym krok po kroku mówimy, jak zainstalować telewizor.

Czy wodoodporny telewizor AVEL można zamontować na standardowym uchwycie VESA?

Wszystkie nasze telewizory można zamontować na uchwycie VESA. Stosujemy standardy VESA 100x100 i VESA 200x200 w zależności od przekątnej. Należy jednak pamiętać, że efekt po zamontowaniu będzie nieco inny niż przy montażu wpuszczanym. Jeśli klient chce skorzystać z lustrzanki, ale został już naprawiony i nie jest gotowy na jakiekolwiek zmiany, to opcja naścienna będzie dobrym rozwiązaniem.

telewizor na wsporniku VESA

Co się stanie gdy wbudowana lustrzanka telewizyjna zostanie uszkodzona podczas transportu.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na opakowanie naszych telewizorów. Wszystkie telewizory AVEL są zapakowane w gruby karton, sam telewizor jest w całości w materiale piankowym - gwarantuje to jego bezpieczeństwo podczas transportu, nawet jeśli kurier traktuje nasze pudła niedbale.


Czy można zamontować telewizor w lustrze na całej ścianie lub w drzwiach szafy?

Tak, ale takie projekty są dość rzadkie. Jeśli istnieje potrzeba osadzenia telewizora za lustrem w szafce to proponujemy naszym klientom skorzystanie z osobnej serii naszych telewizorów Open Frame. Jesteśmy zawsze gotowi na indywidualne projekty.

AVS470OF we wnętrzu

Czy istnieje możliwość wysyłki telewizora AVEL do innych krajów?

Tak, możemy zaoferować różne opcje wysyłki międzynarodowej. Telewizor można zamówić bezpośrednio z naszej oficjalnej międzynarodowej strony internetowej aviselectronics.tech. W większości przypadków wysyłka z naszej międzynarodowej strony jest bezpłatna. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zakładkę Informacje o wysyłce.

Jaka jest gwarancja na wbudowane wodoodporne telewizory?

Wszystkie nasze telewizory objęte są 2-letnią gwarancją. Jesteśmy producentem tego sprzętu i jesteśmy pewni jakości naszych telewizorów, dlatego udzielamy gwarancji nie rocznej, a 2-letniej.

Jak zostać partnerem AVEL i uzyskać cennik hurtowy wodoodpornych telewizorów naściennych?

Stanie się partnerem naszej firmy jest dość proste. Możesz wysłać do nas aplikację na adres e-mail aveltele@gmail.com, dołączając swoją wizytówkę firmy i/lub link do swojej strony internetowej. Możesz również zadzwonić do działu hurtowego pod numer telefonu +48 575 562 435, a kierownik opowie Ci o warunkach współpracy.


Powrót do listy
Login to your personal account

Forgot your password?