0 W koszyku: 0 pozycji o wartości 0 $
Translate:
es en de fr it

Najlepszy telewizor kuchenny. TV do zabudowy

Nasza kuchnia to miejsce, w którym gromadzi się cała rodzina. Dlatego ważne jest, aby można miło było w niej przebywać. Nowoczesna technologia jest również ważna dla komfortowych warunków życia. Tak więc telewizor do kuchni stanie się asystentem gospodyni podczas gotowania i pomoże stworzyć komfort podczas rodzinnej lub przyjacielskiej kolacji.

Przed montażem lepiej pomyśleć o miejscu instalacji telewizora, aby wnętrze było harmonijne i wygodne. Warto zastanowić się nad nietypowym i praktycznym sposobem montażu np. wbudowany telewizor w szafce kuchennej.


Model ten został zaprojektowany specjalnie do kuchni i można go łatwo wbudować zamiast fasad standardowych szafek kuchennych na specjalnych mechanizmach podnoszących. Dzięki temu drzwiczki TV oszczędzają użyteczną przestrzeń szafki, można za nią przechowywać absolutnie dowolne rzeczy, na przykład naczynia lub żywność. Ponadto taki telewizor świetnie wygląda w połączeniu z innymi wbudowanymi urządzeniami, we wnętrzu często łączy się je w kolumnę.


Optymalny rozmiar ekranu telewizora do kuchni to 21,5 - 32 cale. Takie parametry pozwalają zabudować telewizor w standardowych szafkach kuchennych i oglądać go z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Różnorodność wzorów paneli przednich pozwoli Ci znaleźć opcję idealną do Twojej kuchni. Jeśli masz już wbudowane urządzenia, dobrze sprawdzi się telewizor z czarną lub białą ramką. Jeśli szukasz oryginalności we wnętrzu, wybierz telewizor z pełnym lustrzanym odbiciem.

Telewizory kuchenne оwyposażone są w tuner analogowy i cyfrowy, posiadają złącza do podłączenia pendrive'ów i dysków twardych. Dzięki temu nawet podczas gotowania lub jedzenia możesz obejrzeć ciekawy program telewizyjny, ulubiony film lub nowy odcinek serialu.


Przy wyborze telewizora ważne jest, aby wziąć pod uwagę rzeczywiste środowisko kuchenne. Główną cechą specjalnych telewizorów do kuchni jest ochrona przedniego panelu przed wilgocią, co gwarantuje bezpieczeństwo telewizora, gdy podczas gotowania dostanie się na niego woda lub para. Telewizory te można zainstalować nad płytą grzejną, piekarnikiem lub zlewem. Hartowane szkło przedniego panelu nie wymaga specjalnej pielęgnacji, a panel sterowania można myć pod bieżącą wodą.

Kupując wbudowany telewizor do kuchni, otrzymasz nowoczesne urządzenie, które nie zajmuje miejsca, ma ogromne możliwości multimedialne i ładny design. Ty, Twoja rodzina i goście z pewnością docenicie wszystkie zalety takiego telewizora kuchennego.


Powrót do listy
Login to your personal account

Forgot your password?